Amacımız teknoloji, bilgi ve sinerji yaratmak için insan kaynaklarını ve diğer organizasyon araçlarını dinamik bir bağlamda birleştirmektir.

Sinerji odaklı ekibimiz; sorumlu, başarılı, açık fikirli, yenilikçi ve eleştirilere açık üyelerden oluşmuştur.

Çalışanlarımızın kendilerini değerli hissettiği, sürekli gelişimine etkin bir şekilde katkı sağladığı ve kariyerlerini uzun vadeli planlayabildiği bir işyerine sahibiz.

Genel hedeflerimiz, çalışanların işlerini daha iyi yapabilmelerini temin etmek ve onların gelecekteki kendi kariyer hedeflerine hazır olmalarını sağlamaktır. Bu amaçla, eğitim gereksinimlerini belirlemek için bireyin güçlü ve zayıf yönlerini temel alan bireysel gelişim planları kullanılmaktadır.

Bireysel hedefler üzerine inşa edilen, şirket hedeflerine ve yetkinlik bazlı 360° değerlendirmesine paralel olarak oluşturulan performans yönetim sistemi, bireysel gelişim planlarının ve mentorluk sürecinin oluşturulmasında büyük rol oynamaktadır.

ALARKO GRUBU’nun geleceği, yükselmek ve geleceğini Alarko’da görmek arzusunda olan, dinamik, çalışkan, yaratıcı ve bilgili, yüksek öğrenimini tamamlamış bir genç insanlar neslinin ellerinde yatıyor.

ALARKO İSTİKBAL KULÜBÜ, bu inancı başlangıç noktası olarak kabul etmiştir. Eğitim ve gelişim programları yanı sıra sosyal, sanatsal ve sportif etkinlikleri, bu niteliklere sahip her genç ALARKO çalışanının bir uzman ve yönetici olmak ve başarıyı paylaşan ekip üyesi olarak ahenkli bir şekilde performans göstermek için çaba harcayabileceği şekilde organize etmeye devam etmektedir.